آموزش رایگان سینما به ایرا 

آموزش رایگان سینما به ایرانیان/اولین فراخوان "خط سوم هنر" برای سیستان و بلوچستان

اولین مدرسه سینمایی آنلاین (مجازی) ایران با هدف اشاعه و توسعه آموزش علوم سینمایی و هنری با مساعدت و حمایت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و چند هنرمند تاسیس شد تا زمینه‌ساز ایجاد شرایطی ویژه برای علاقمندان به سینما باشد.


به گزارش ایلنا، در شرایطی که بخش زیادی از امکانات آموزشی مشخصا در پایتخت متمرکز شده، میزان دسترسی به امکانات برای علاقمندان و فعالان حوزه سینما در برخی شهرستان‌ها بسیار محدود است. مدرسه آنلاین خط سوم هنر موقعیتی را فراهم کرده تا تمامی علاقمندان به این حرفه از اقصی نقاط کشور بتوانند در شرایط یکسان و بصورت زنده از دانش استادان و بزرگان دنیای سینما بهره بگیرند.


خط سوم هنر با شعار آموزش بدون مرز قصد دارد هر فصل در یکی از شاخه‌های حوزه سینما تعدادی از علاقمندان را به صورت رایگان آموزش دهد. این طرح هر فصل در یکی از استان‌های ایران برگزار خواهد شد. در قدم نخست از علاقمندان به حوزه سینما در استان سیستان و بلوچستان ثبت نام به عمل می‌آید. این طرح رایگان، در ادامه به سایر استان‌های کشور خواهد رفت.


به همین منظور داوطلبان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به ادرس College.tsoa.ir مراجعه کنند.


خط سوم هنر فارغ از رسالت آموزشی خود در نظر دارد از هنرجویان مستعد در حوزه فیلمسازی حمایت کند و سالانه بخشی از تولیدات عرصه فیلم کوتاه را به فعالان این مدرسه اختصاص دهد.


پیش از این خط سوم هنر از گروه موسیقی سنتی منتخب ایرانی در بزرگترین رویداد فرهنگی هنری کشور مکزیک حمایت کرده بود. اقدامی که بسیار مورد توجه مردم و سفیر ایران در مکزیک قرار گرفت.


کمال تبریزی، جواد نوروزبیگی، پرویز آبنار، حمیدرضا بیدقی، فرشاد عسگری کیا، امیرحسین سیاح و...از هنرمندانی هستند که در این مجموعه فعالیت خواهند داشت.

سریعترین موتور جستجوگر مطالب و خبر ، مطالب و اخبار لحظه به لحظه از معتبرترین خبرگزاریها و سایت ها
خبر روز ، آخرین اخبار ، جدیدترین اخبار ، تیتر اخبار ، خبر ، اخبار سیاسی ، اخبار ورزشی ، اخبار اقتصادی ، اخبار فناوری ، اخبار هنری ، اخبار پزشکی ، اخبار حوادث
.تمامی اخبار توسط نرم افزار جستجوگر خبر سایت شاخه گردآوری شده و سایت شاخه در قبال محتوای اخبار مسئولیتی ندارد