وضعیت سرویس‌های ایاب و ذهاب در دانشگاه مازندران رضایت‌بخش نیست/ پروژه ساخت مرکز درمان دانشگاه تا سال آینده آماده می‌شود

دبیر شورای صنفی دانشگاه مازندران گفت: بزرگترین مشکل دانشگاه مازندران وضعیت سرویس ایاب و ذهاب در دانشگاه است که متاسفانه اصلا مورد رضایت دانشجویان نیست.


حسین هدایتی، دبیر شورای صنفی دانشگاه مازندران در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشگاه، در خصوص مشکلات صنفی این دانشگاه گفت: بزرگترین مشکل دانشگاه مازندران وضعیت سرویس ایاب و ذهاب در دانشگاه است که متاسفانه اصلا مورد رضایت دانشجویان نبوده است.


هدایتی با اشاره به موقعیت جغرافیای شهر بابلسر مطرح کرد: دلیل اصلی مشکل ایاب و ذهاب دانشگاه موقعیت جغرافیایی شهر بابلسر است که متاسفانه دانشگاه مادر استان در این شهر قرار دارد و از نظر سرویس حمل و نقل شهری بابلسر ضعیف عمل کرده است.


وی در ادامه افزود: برای حل این مشکل به نمایندگی از دانشجویان این دانشگاه نه تنها از مسئولین شهری بلکه استانی خواستار توجه بیشتری هستیم که متاسفانه هیچ کمکی نکرده اند، چون  این دانشگاه  نه تنها برای بابلسر بلکه برای کل مازندران می تواند مفید است.


دبیر شورای صنفی دانشگاه مازندران در خصوص وضعیت خوابگاه ها دانشگاه مازندران خاطر نشان کرد: اتفاق بزرگ در دانشگاه مازندران انتقال خوابگاه پسرانه نواب به کنار خوابگاه دخترانه حضرت زینب بود که در تابستان سال 95 این اتفاق افتاد که شورای صنفی  مخالفت شدیدی کرد، اما این کار انجام شد.


هدایتی ادامه داد: در حال حاضر بزرگترین مشکل بخش خوابگاه های ما عدم وجود سالن ورزشی سرپوشیده در خوابگاه جدید پسرانه امام حسین(ع) هست؛ البته فضای رو باز ورزشی مناسبی دارد؛ اما در فصل سرما قابل استفاده نیست.


وی مطرح کرد: پیشرفت و تعمیرات و تغییرات در دوسال گذشته وضعیت خوابگاه ها تا حدود زیادی بهترشده است، در حال حاضر پروژه ساخت سلف خوابگاه دخترانه در دست اقدام است که به گفته مسئولین تا پاییز 97 به بهر برداری می رسد.


دبیر شورای صنفی دانشگاه مازندران در مورد اقدامات شورای صنفی دانشگاه مازندران بیان کرد: احداث بازارچه دانشجویی در کنار خوابگاه ها، و پروژه ساخت مرکز درمان دانشگاه از اقدامات صورت گرفته توسط این شورای صنفی است که پروژه مرکز درمان به گفته مسئولان تا سال آینده آماده خواهد شد و نیاز دانشجویان را به بیمارستان شهری را کاملا مرتفع می کند.سریعترین موتور جستجوگر مطالب و خبر ، مطالب و اخبار لحظه به لحظه از معتبرترین خبرگزاریها و سایت ها
خبر روز ، آخرین اخبار ، جدیدترین اخبار ، تیتر اخبار ، خبر ، اخبار سیاسی ، اخبار ورزشی ، اخبار اقتصادی ، اخبار فناوری ، اخبار هنری ، اخبار پزشکی ، اخبار حوادث
.تمامی اخبار توسط نرم افزار جستجوگر خبر سایت شاخه گردآوری شده و سایت شاخه در قبال محتوای اخبار مسئولیتی ندارد