عکس ؛ وقتی ستاره معروف فوتبال با وجود عملکرد خوبش هو می شود !


پل پوگبا

پل پوگبا

پل پوگبا

پل پوگبا

پل پوگبا

پل پوگبا

پل پوگباپل پوگبا

پل پوگبا

پل پوگبا

پل پوگبا

پل پوگبا

پل پوگبا

پل پوگبابا وجود عملکرد خوب فرانسه در دیدار شب گذشته مقابل ایتالیا، اوضاع برای پوگبا خوب پیش نرفت.خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

فرانسه شب گذشته در دیداری دوستانه به مصاف ایتالیا رفت و موفق شد ۳-۱ حریف را شکست داده و پیروزی مطلوبی به دست آورد. با این حال، پل پوگبا اوضاع خوبی را در جریان این دیدار سپری نمی‌کرد. او که از ابتدا فشار بسیاری روی خود حس می‌کرد، پس از اینکه اولین پاس اشتباه را داد، به شدت توسط بخشی از هواداران هو شد. به نظر می‌رسد انتظارات از پوگبا بسیار بالا رفته و نمایش های اخیر او، هواداران را به هیچ وجه راضی نمی‌کند. هو شدن پوگبا همچنان ادامه داشت و هر بار که توپ زیر پای او می‌آمد، بخشی از هواداران انتقادات خود علیه او را مطرح می‌‌کردند. در نهایت، ۵ دقیقه مانده به پایان بازی، پوگبا جای خود را به استیون انزونزی داد و بیشتر از تمام طول بازی در هنگام تعویض، هو شد.


پس از بازی، دشان به حمایت از پوگبا پرداخت و مدعی شد که هواداران باید رفتار بهتری با او داشته باشند. گریزمان نیز در این رابطه گفت:” این سوت ها بخشی از فوتبال هستند، باید قوی باقی بمانید. همه ما با یک پیراهن بازی می‌کنیم. او بازی خودش را انجام می‌دهد، همه عادت کرده اند که او گلزنی کند.ما از او چنین انتظاری نداریم. فصل سختی را با منچستریونایتد پشت سر گذاشته ولی اعتماد به نفس بالایی دارد.”

+ 0- 0


سریعترین موتور جستجوگر مطالب و خبر ، اخبار لحظه به لحظه از معتبرترین خبرگزاری های پارسی زبان
آخرین اخبار روز ، آخرین اخبار ، جدیدترین اخبار ، تیتر خبر ، آخرین اخبار ایران ، خبر سیاسی ، اخبار ورزشی ، اخبار اقتصادی ، اخبار فناوری ، اخبار هنری ، اخبار پزشکی ، اخبار حوادث
.تمامی اخبار توسط نرم افزار جستجوگر خبر سایت شاخه گردآوری شده و سایت شاخه در قبال محتوای اخبار مسئولیتی ندارد