عکس ؛ تمرین تیم ملی آرژانتین با حضور ” مسی “


آرژانتین

آرژانتین

تیم ملی آرژانتینآرژانتین

آرژانتین

تیم ملی آرژانتینآرژانتین روز جمعه روند آماده‌سازی خود برای شرکت در جام جهانی را فشرده‌تر کرده و مسی و هم‌تیمی‌هایش روز جمعه، در طول یک روز، در دو جلسه‌ی تمرینی شرکت کردند.خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

تیم خورخه سامپائولی در این دو جلسه‌ی تمرینی که در زمین تمرین خوان گامپرِ بارسلونا برگزار شد ترکیبی از تمرینهای بدنسازی و تمرینات فوتبالی را پشت سر گذاشتند.تیم ملی آرژانتین قصد دارد روزهای شنبه و یک‌شنبه، جلسات تمرینی صبحگاهی انجام داده و روز دوشنبه بار دیگر در طول یک روز، دو جلسه‌ی تمرینی را پشت سر بگذارد. مسی زمانی که روز پنج‌شنبه به همراه تیم ملی آرژانتین به بارسلون وارد شد با استقبالی گرم مواجه شد.
زمانی که تیم آرژانتین در شهر کاتالان‌ها در حال ترک فرودگاه ال‌پرات بود، جمعیت قابل توجهی در محل حاضر بودند تا ستاره‌های آرژانتینی را از نزدیک ببینند.


مسی که از بازگشت به بارسلونا خوشحال بود، در اینستاگرام خود تصویری را به اشتراک گذاشته و چنین می‌نویسد” ما حالا در خانه‌‌‌ی خودمان هستیم “.تیم سامپائولی که آخرین مراحل روند آماده‌سازی خود برای حضور در جام جهانی را پشت سر می‌گذارد تا روز هشتم ژوئن در بارسلون خواهد بود.
+ 0- 0


سریعترین موتور جستجوگر مطالب و خبر ، اخبار لحظه به لحظه از معتبرترین خبرگزاری های پارسی زبان
آخرین اخبار روز ، آخرین اخبار ، جدیدترین اخبار ، تیتر خبر ، آخرین اخبار ایران ، خبر سیاسی ، اخبار ورزشی ، اخبار اقتصادی ، اخبار فناوری ، اخبار هنری ، اخبار پزشکی ، اخبار حوادث
.تمامی اخبار توسط نرم افزار جستجوگر خبر سایت شاخه گردآوری شده و سایت شاخه در قبال محتوای اخبار مسئولیتی ندارد