شیائومی Mi 8 از سیستم شناسایی چهره مشابه آیفون X بهره می برد

رسانه کلیک – به نظر می رسد شیائومی قصد دارد گوشی شیائومی Mi 8 را جایگزین می 7 کند. امروز گزارشی در رابطه با این دستگاه منتشر شده است.شیائومی در اواخر ماه جاری میلادی از پرچمدار آینده خود به صورت رسمی رونمایی خواهد کرد. در حالی که شایعات در گذشته از می 7 به عنوان پرچمدار آینده این برند یاد می کردند، به نظر می رسد از گوشی شیائومی Mi 8 رونمایی شود.

برخی منابع به این موضوع اشاره می کنند که شیائومی از می 7 و می 8 به صورت همزمان رونمایی می کند با این تفاوت که شیائومی Mi 8 از امکانات بالاتری بهره می برد. بر اساس گزارش هایی که تا به امروز منتشر شده پرچمدار بعدی این برند چینی به برش نمایشگر مجهز می شود.


در حال حاضر بسیاری از اسمارت فون های اندرویدی بازار مانند هواوی P20 و ال جی G7 ThinQ از برش نمایشگر بهره می برند. گزارش ها به استفاده از سیستم شناسایی سه بعدی چهره مشابه آیفون X در شیائومی Mi 8 اشاره می کنند (شیائومی Mi 7 اولین گوشی اندرویدی مجهز به سیستم شناسایی سه بعدی چهره). در تصویری که از این دستگاه منتشر شده می توان به شباهت این فناوری با تکنولوژی مورد استفاده در پرچمدار اپل پی برد.


سریعترین موتور جستجوگر مطالب و خبر ، اخبار لحظه به لحظه از معتبرترین خبرگزاری های پارسی زبان
آخرین اخبار روز ، آخرین اخبار ، جدیدترین اخبار ، تیتر خبر ، آخرین اخبار ایران ، خبر سیاسی ، اخبار ورزشی ، اخبار اقتصادی ، اخبار فناوری ، اخبار هنری ، اخبار پزشکی ، اخبار حوادث
.تمامی اخبار توسط نرم افزار جستجوگر خبر سایت شاخه گردآوری شده و سایت شاخه در قبال محتوای اخبار مسئولیتی ندارد