دانشجو و نسل جوان پشتوانه‌اي قوي براي انقلاب است

نيكفر در ديدار با اعضاي بسيج دانشجويي دانشگاه لاهيجان:

نماينده مردم لاهيجان در مجلس با اشاره به فرمايشات مقام معظم رهبري در خصوص ريزش‌ها و رويش‌ها در انقلاب اسلامي، گفت: دانشجو و نسل جوان پشتوانه‌اي قوي براي انقلاب اسلامي است.


دانشجو و نسل جوان پشتوانه‌اي قوي براي انقلاب است.


به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو،‎ جلسه هم‌انديشي تعدادي از اعضاي بسيج دانشجويي دانشگاه آزاد اسلامي واحد لاهيجان با ذبیح نيكفر نماينده مردم لاهيجان و سياهكل در مجلس شوراي اسلامي برگزار شد.


محمدصادق جعفري مسئول بسيج دانشجويي دانشگاه آزاد اسلامي لاهيجان در اين نشست با قدرداني از نماینده مردم لاهیجان، جهت قبول دعوت بسيج دانشجويي و برگزاري اين جلسه گفت: دانشجوي بسيجي بايد مطالبه‌گر باشد و مطالبات به حق مردم را بيان كند و در همین راستا دعوت از مسئولان استاني و شهرستاني جهت مطالبه‌گري و هم انديشي در دستور كار بسيج دانشجويي قرار گرفته است.


نماینده مردم لاهیجان در ادامه اين نشست مطرح کرد: با توجه به فرمايشات مقام معظم رهبري در خصوص ريزش‌ها و رويش‌ها در انقلاب اسلامي، دانشجو و نسل جوان پشتوانه‌اي قوي براي انقلاب اسلامي است.


ذبیح نیکفر با اشاره به فتنه اخير دشمن بر لزوم هوشياري جوانان بسيجي به خصوص در دانشگاه تاكيد كرد و گفت: تير دشمنان به سنگ خواهد خورد ولي ما بايد هوشيار باشيم.


لازم به ذكر است در اين جلسه تعدادي از اعضاي اين بسيج دانشجويي دانشگاه لاهيجان به بيان نظرات خود و بحث وگفت‌گو با نماينده مردم لاهيجان و سياهكل در مجلس شوراي اسلامي پرداختند.سریعترین موتور جستجوگر مطالب و خبر ، مطالب و اخبار لحظه به لحظه از معتبرترین خبرگزاریها و سایت ها
خبر روز ، آخرین اخبار ، جدیدترین اخبار ، تیتر اخبار ، خبر ، اخبار سیاسی ، اخبار ورزشی ، اخبار اقتصادی ، اخبار فناوری ، اخبار هنری ، اخبار پزشکی ، اخبار حوادث
.تمامی اخبار توسط نرم افزار جستجوگر خبر سایت شاخه گردآوری شده و سایت شاخه در قبال محتوای اخبار مسئولیتی ندارد