برای حل معضلات فرهنگی می توان از ظرفیت های استادان بسیجی استفاده کرد

مسئول بسیج اساتید استان مازندران گفت: دانشگاه ها نقش بسیار بزرگ و مهمی در حل مشکلات و معضلات فرهنگی دارند و باید از ظرفیت های استادان بسیجی در حوزه های مختلف فرهنگی، اجتماعی، علمی و ... استفاده کرد.
به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، مجتبی بلباسی مسئول بسیج اساتید استان مازندران، در بیست و نهمین شورای دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران در واحد نور با بیان اینکه ظهور و بروز انقلاب اسلامی با استکبارستیزی همراه و هماهنگ بوده است گفت: امروز انقلاب در شرایط حساسی است و دشمنان با شکست داعش به دنبال ایجاد اغتشاش و ایجاد جریان های ضد انقلابی از خارج کشور هستند.


مسئول بسیج اساتید استان مازندران با بیان اینکه این انقلاب همواره با تهدیدات داخلی و خارجی مواجه بوده است اظهار کرد: راه مبارزه با دشمنان افزایش بصیرت در جامعه بوده و توقع مقام معظم رهبری نیز از همه اقشار جامعه بویژه دانشگاهیان به عنوان یک نهاد علمی بیشتر است.


مجتبی بلباسی با اشاره به پیشنهاد نیازآذری برای برگزاری همایش اساتید بسیجی استان گفت: این اجلاس برای نخستین بار در استان مازندران برگزار می شود و در راستای بصیرت افزایی اعضای هیات علمی بعنوان افسران جنگ نرم است برای تحقق دانشگاه تمدن ساز است.


وی با توجه به اهمیت فعالیت اعضای هیات علمی در محیط دانشگاهی افزود: اساتید بسیجی می توانند در همه بحران ها یار و همراه مدیران باشند.


مسئول بسیج اساتید استان مازندران وجود برخی مشکلات اجتماعی و فرهنگی در جامعه را یادآور شد و ادامه داد: دانشگاه ها نقش بسیار بزرگ و مهمی در حل مشکلات و معضلات فرهنگی دارند و باید از ظرفیت های استادان بسیجی در حوزه های مختلف فرهنگی، اجتماعی، علمی استفاده کرد.


مجتبی بلباسی با اشاره به استقبال فرمانده سپاه کربلای استان مازندران از برگزاری همایش اساتید بسیجی دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران گفت: با هماهنگی های صورت گرفته یکی از مقامات بلندپایه در سپاه پاسدران انقلاب اسلامی در این همایش حضور خواهد داشت.


این مسئول از همکاری همه واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران بخصوص هشت واحد مجری کارگروه های تخصصی در شناسایی آسیب ها و ارائه راه حلهای کارشناسی شده تشکر و ابراز امیدواری کرد که نتیجه و حاصل این کارگروههای تخصصی برای حل مشکلات جامعه مفید و اثربخش باشد.
سریعترین موتور جستجوگر مطالب و خبر ، مطالب و اخبار لحظه به لحظه از معتبرترین خبرگزاریها و سایت ها
خبر روز ، آخرین اخبار ، جدیدترین اخبار ، تیتر اخبار ، خبر ، اخبار سیاسی ، اخبار ورزشی ، اخبار اقتصادی ، اخبار فناوری ، اخبار هنری ، اخبار پزشکی ، اخبار حوادث
.تمامی اخبار توسط نرم افزار جستجوگر خبر سایت شاخه گردآوری شده و سایت شاخه در قبال محتوای اخبار مسئولیتی ندارد