اردوی راهیان نور دانشگاه علوم بهزیستی برگزار می‌شود

اردو‌های دانشجویی راهیان نور دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی اسفندماه ۹۶ برگزار می‌شود.


به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، مسئولان کمیته‌های مختلف بسیج دانشجویی با محمد کمالی، رئیس دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی دیدار کردند.

رئیس دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی با اشاره به زحمات مسئولان بسیج دانشجویی دانشگاه برای تدارک اردو‌های راهیان نور گفت: باوجود شرایط سخت بودجه‌ای و درآمدی موجود در دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی موافقت کلی با برگزاری اردو‌های راهیان نور وجود دارد.

وی خطاب به مسئولان بسیج دانشجویی دانشگاه بهزیستی افزود: تلاش کنید تا حتی الامکان از هزینه‌های این برنامه کاهش دهید و سال آینده فعالیت‌های فرهنگی خوبی را در نظر گرفته و اعمال کنیم.

کمالی از دانشجویان بسیجی خواست تا در ثبت نام از متقاضیان شرکت در این اردوها، دانشجویانی را که برای اولین بار متقاضی شرکت در این اردو‌ها هستند، در اولویت قرار داده و در انتخاب شرکت کنندگان این اردوها، از متقاضیانی که تاکنون به این اردو‌ها نرفته اند، دعوت شود.

رئیس دانشگاه علوم بهزیستی بر اصلاح فرآیند‌ها در دانشگاه تاکید کرد و افزود: باید تلاش کنیم تا بیشتر امور از طریق معاون فرهنگی معاونت فرهنگی – دانشجویی انجام شود و در نهایت با هماهنگی و تبادل نظر با معاون فرهنگی – دانشجویی، برنامه‌های فرهنگی دانشجویان اجرا شود.

حجت الاسلام سید وحید معتمدی، مسئول نمایندگی دفتر نهاد رهبری در دانشگاه علوم بهزیستی بر تاثیرات مثبت اردو‌های راهیان نور به عنوان یک حرکت فرهنگی تاکید کرد و گفت: محتوای اردو‌های راهیان نور بسیار جدی است و امیدوارم تاثیرگذارتر، طولانی‌تر و دقیق‌تر به محتوا‌های این اردو‌ها پرداخته شود.

معتمدی از دانشجویان بسیجی خواست تا از شرایط اقتصادی دانشگاه، درک درستی داشته باشند و تلاش کنند تا با کمترین امکانات، بیشترین بهره را ببرند.

مسئولان کمیته‌های بسیج دانشجویی حاضر در این نشست، پیش از سخنان رئیس دانشگاه، گزارش‌های فرهنگی و اجرایی این تشکل را به ریاست دانشگاه ارائه دادند، ضمن آنکه انتقاد‌ها و پیشنهاد‌های خود در ارتباط با برنامه‌های فرهنگی را بیان داشتند.

بسیج دانشجویی دانشگاه علوم بهزیستی اردو‌های امسال راهیان نور را در دو بخش خواهران و برادران از هفته اول اسفندماه ۹۶ برگزار می‌کنند.سریعترین موتور جستجوگر مطالب و خبر ، مطالب و اخبار لحظه به لحظه از معتبرترین خبرگزاریها و سایت ها
خبر روز ، آخرین اخبار ، جدیدترین اخبار ، تیتر اخبار ، خبر ، اخبار سیاسی ، اخبار ورزشی ، اخبار اقتصادی ، اخبار فناوری ، اخبار هنری ، اخبار پزشکی ، اخبار حوادث
.تمامی اخبار توسط نرم افزار جستجوگر خبر سایت شاخه گردآوری شده و سایت شاخه در قبال محتوای اخبار مسئولیتی ندارد