آموزش تغییر تصویر پس‌زمینه صفحه چت در واتس‌اپ

رسانه کلیک – تغییر تصویر پس‌زمینه صفحه چت در واتس‌اپ قابلیتی است که توسط این پیام رسان در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. با استفاده از این ویژگی می‌توان ظاهر صفحه چت واتس‌اپ را شخصی سازی کرد. در ادامه، نحوه انجام این کار را به شما آموزش می‌دهیم.


اپلیکیشن واتس‌اپ که به عنوان یکی از پیام‌رسان‌های باثبات برای پلتفرم‌های مختلف به حساب می‌آید، هر بار با آپدیت‌های جدید، امکانات کاربردی و جالبی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. توسط این پیام رسان محبوب می‌توان به صورت رایگان با دیگر افراد موجود، به ارسال پیام‌های متنی و همچنین تماس‌های صوتی و تصویری پرداخت. (چگونه وضعیت آنلاین بودن خود را در واتس‌اپ مخفی کنیم؟)


یکی از قابلیت‌های واتس‌اپ به شخصی سازی صفحه چت مربوط می‌شود که توسط آن، امکان تغییر تصویر پس‌زمینه این قسمت در اختیارتان قرار می‌گیرد. در این حالت می‌توانید از میان عکس‌هاس پیش‌فرض موجود و یا از گالری، یکی را به عنوان تصویر پس زمینه این بخش انتخاب کنید. (با این آموزش امنیت واتس‌اپ خود را دو سوته بالا ببرید!)

برای تغییر تصویر پس‌زمینه صفحه چت در واتس‌اپ مراحل زیر را به ترتیب دنبال کنید:  1. واتس‌‌اپ را از طریق اپ استور یا گوگل پلی به آخرین نسخه موجود آپدیت کنید.

  2. برنامه را باز کرده و در صفحه اصلی بر روی آیکون سه نقطه کلیک کنید.


تغییر تصویر پس‌زمینه صفحه چت در واتس‌اپ  1. بر روی گزینه Settings کلیک کنید.


تغییر تصویر پس‌زمینه صفحه چت در واتس‌اپ  1. در صفحه جدید، گزینه Chats را انتخاب کنید.


تغییر تصویر پس‌زمینه صفحه چت در واتس‌اپ  1. گزینه Wallpaper را انتخاب کنید.


تغییر تصویر پس‌زمینه صفحه چت در واتس‌اپ


در این بخش چند گزینه برای انتخاب تصویر پس‌زمینه صفحه چت در واتس‌اپ به شما نشان داده می‌شود. با انتخاب Gallery می‌توان عکس مورد نظر را از گالری انتخاب نمود و یا با انتخاب Wallpaper Library از اپلیکیشن اختصاصی واتس‌اپ در این زمینه کمک گرفت. گزینه Solid Colour تصویرهای رنگی ساده و Default عکس پیش‌فرض را برای پس‌زمینه صفحه چت‌تان در واتس‌اپ فعال می‌کند. در صورتی هم که نمی‌خواهید هیچ عکسی برای این بخش داشته باشید، گزینه No Wallpaper را انتخاب کنید.


تغییر تصویر پس‌زمینه صفحه چت در واتس‌اپ


نظر شما در رابطه با قابلیت تغییر تصویر پس‌زمینه صفحه چت در واتس‌اپ چیست؟

سریعترین موتور جستجوگر مطالب و خبر ، اخبار لحظه به لحظه از معتبرترین خبرگزاری های پارسی زبان
آخرین اخبار روز ، آخرین اخبار ، جدیدترین اخبار ، تیتر خبر ، آخرین اخبار ایران ، خبر سیاسی ، اخبار ورزشی ، اخبار اقتصادی ، اخبار فناوری ، اخبار هنری ، اخبار پزشکی ، اخبار حوادث
.تمامی اخبار توسط نرم افزار جستجوگر خبر سایت شاخه گردآوری شده و سایت شاخه در قبال محتوای اخبار مسئولیتی ندارد