ثبت نام حساب خود را ایجاد کنید

دایرکتوری پیشرفته کسب و کارهای آنلاین شاخه، با امکانات و قابلیت‌های فراوان خود به کسب و کارها کمک می‌کند تا بهتر دیده شوند، فعالیت‌ها، خدمات و محصولات‌شان را در معرض دید مخاطبان گذاشته و با تبلیغ مداوم برند خود، فروش و ارزش کسب و کارشان را ارتقا دهند.

از آن جا که نسل جدید دایرکتوری‌های کسب و کار، یکی از عوامل مهم در بهتر دیده شدن مشاغل در دنیای آنلاین است، خلاء وجود یک دایرکتوری معتبر در وب فارسی موجب شد موسسه فن آوری اطلاعات پیشگامان پدیده ساز امکان در صدد رفع این نقصان برآمده و دایرکتوری مدرن و ثبت مشاغل ایران را راه اندازی کند.

ثبت شغل تجاری شما در چنین وب دایرکتوری معتبری،علاوه بر اعتبار دهی به کسب و کار شما کمک می‌کند تا مشتریان هدفمند به سوی خودتان هدایت کنید؛ چرا که کسانی که از طریق چنین دایرکتوری‌هایی با شما آشنا شوند بیشتر به شما اعتماد خواهند کرد.

  تماس با ما

ایمیل : info@shakheh.com

سامنه ثبت مشاغل ایران
دایرکتوری فعالیت های تجاری با هدف توسعه تجارت
پزشکان – وکلا – تجار و صاحبان مشاغل همین امروز شغل خود را ثبت کنید
تجارت خود را به همگان معرفی نمایید

  درباره ما

موسسه فن آوری اطلاعات پیشگامان پدیده ساز امکان به شماره ثبت ۳۶۹۳۰ و با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با هدف توسعه اقتصادی و ایجاد دایرکتوری جامع ثبت مشاغل ایران اقدام به تاسیس و راه اندازی این وبسایت نمود.

نقشه سایت
نمایش نقشه سایت
  مقدمه

دایرکتوری پیشرفته کسب و کار و ثبت شغل شاخه، با امکانات و قابلیت‌های فراوان خود به کسب و کارها کمک می‌کند تا بهتر دیده شوند، فعالیت‌ها، خدمات و محصولات‌شان را در معرض دید مخاطبان گذاشته و با تبلیغ مداوم برند خود، فروش و ارزش کسب و کارشان را ارتقا دهند.